MM parkour

TRÉNINKY

Michal Morávek

Michal Morávek

Renda Souček

Renda Souček

Michal Morávek: S parkourem jsem začal ve svých 12 letech. V té době v Liberci parkour ještě téměř nikdo netrénoval a na vše jsem musel přijít sám. Já sám parkour trénuji každý den a účastním se také mnoha parkourových workshopů a jamů především v Praze, kde má již velmi širokou základnu a je o něj obrovský zájem. Několikrát jsem byl jako instruktor na letním parkourovém táboře Zohir a v DDM Větrník v Liberci již pátým rokem vedu kroužek parkouru.

Renda Souček: K parkouru jsem se vrátil po 30 letech. Když mi bylo 12, dělal jsem parkour jako většina sportovně založených kluků, kteří v sobě mají v tomhle věku chuť přeskakovat, vylézat a zdolávat překážky všeho druhu. Líbí se mi na něm volnost pohybu, dynamická energie a taky to, že se mu lze věnovat téměř bez věkového omezení.

Parkour je naším životním stylem a věříme, že by po dlouhé době, kdy se děti přesunuly z venkovních aktivit k počítačům a mobilům, mohl nastartovat jejich návrat k pestrému a zajímavému pohybu.

TRÉNINKY PRO VEŘEJNOST (děti ve věku 9-12 let)

Tréninky se konají v období září - červen v tělocvičně školy Obchodní akademie v Šamánkově ulici v následujících termínech.

 1. PONDĚLÍ 16:10 - 17:10 (1. skupina - 9-12 let) - kapacita je naplněna

 2. PONDĚLÍ 17:20 - 18:20 (2. skupina - 9-12 let) - kapacita je naplněna

 3. STŘEDA 15:20 - 16:20 (3. skupina - 9-12 let) - kapacita je naplněna

 4. STŘEDA 16:25 - 17:25 (4. skupina - 9-12 let) - kapacita je naplněna

 5. ČTVRTEK 15:25 - 16:25 (5. skupina - 9-12 let) - kapacita je naplněna


Cena za tréninky je 2400 Kč za pololetí.

Po online registraci na trénink (klikněte na hyperlink u požadovaného termínu tréninku výše - hyperlink funguje pouze pokud je volná kapacita), Vám přijde přihláška a pokyny k platbě.

Na tyto tréninky je možné se přihlásit i v průběhu roku, pokud je volná kapacita, cena se snižuje podle počtu tréninků, které zbývají v daném pololetí.

Při tréninku vám budou pomáhat naši zkušení asistenti: Kryštof Laník, Erik Straka, Aneta Bábíková a Adam Pospíšil.Patrik, Marek, Aneta a Libor

Případné dotazy (pokud odpověď nenajdete v FAQ) zodpovíme mailem nebo na Facebooku - viz odkaz úplně dole na této stránce.

Co můžeš od tréninku očekávat?

 • tréninky v tělocvičně i venku
 • postupné cvičení technik od jednoduchých ke složitějším
 • posilování v týmovém duchu
 • statický a dynamický strečink
 • informace o historii parkouru
 • dobrou partu a nové kamarády
 • návštěvu gymnastické tělocvičny